partner

Partner

LOGO 150x131.jpgFirma Elektrokola & Elektroskútry se specializujeme se na prodej a servis různých typů elektrokol a elektroskútrů, které se díky svým vlastnostem staly v současné době velice poptávaným zbožím.Naší vizí je nabídnout zákazníkovi produkt, který bude šetřit jeho čas a samozřejmě i jeho finance. Produkt, který bude potřebovat minimální údržbu. Produkt, který se bude snadno ovládat a bude přístupný všem věkovým kategoriím. Produkt, na který se bude moci člověk kdykoli spolehnout.

enerservis-chomutov-s-r-o.jpgFirma Enerservis Chomutov, s.r.o. je elektromontážní společností zabývající se dodávkou zařízení a služeb v oblasti instalace, revizí, provozu a údržby zařízení NN, VN a VVN. Zajišťuje dílčí instalace a výměny technologie, ale i stavby na klíč až po výslednou revizní zprávu a zkoušky při uvádění do provozu. Společnost je vybavena mobilní technikou pro zajištění diagnostiky a měření přímo na pozici. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z testování zařízení v oblasti přenosové soustavy a distribučních společností v ES ČR. Společnost byla založena v roce 1994 a je od té doby dodavatelem svých produktů a služeb v celé ČR. Je držitelem mnoha certifikátů jako oprávněný dodavatel speciálních a diagnostických činností pro vyspělé technologie zahraničních výrobců.

parfemy.jpgNaše láska k umělecké parfumerii nás dovedla k tomu, že otevíráme novou galerii vůní v Praze. Přinášíme to nejlepší co světová haute parfumerie vytvořila. Jsou to úžasné kompozice vůní od tradičních parfumiérů, kteří tvoří vůně výhradně z přírodních esencí. Setkání s uměleckými parfémy je silný moment. Když se poprvé nadechnete, jste ztraceni. Jsou to umělecká díla vytvářená srdcem. Nabízíme nepřebernou škálu od konzervativních vůní až po ty zcela jedinečné vytvořené z radosti k životu. Vůně v nás probouzí fantazii, vzpomínky, podtrhují naši osobnost a navozují dobrou náladu.

hikor.jpgPřipravili jsme pro vás širokou nabídku kvalitního nábytku. Český nábytek z masivu a sedací soupravy na míru. U nás si vybere každý, kdo klade důraz na špičkovou kvalitu materiálů i na osvědčené výrobní postupy. Veškerý nábytek z našeho katalogu se vyrábí dle aktuálních trendů. Zaručujeme, že se bude hodit i do vašeho interiéru. Kromě kvalitních sedacích souprav jsme pro vás připravili i další nábytek z masivu či sektorový nábytek na míru. Máme pro vás postele, křesla, jídelní stoly, židle, konferenční stolky a jsme schopni zajistit také kuchyň či celý interiér na míru vašim individuálním požadavkům. Prohlédněte si náš online katalog, a pokud si vyberete, zavolejte, napište nebo se zastavte v naší provozovně.